Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Poznań

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech są kompleksowe działania, których zwieńczeniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków (osiedlowe, biologiczne, drenażowe). Realizujemy projekty instalacji, ale również oferujemy ich montaż, serwisowanie oraz modernizowanie. Rozwiązania Bamar Tech sprawdzają się przy posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowo-rekreacyjnych i innego typu nieruchomościach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Bamar Tech proponuje swym klientom nowoczesne pod względem elektroniki oczyszczalnie ścieków, jak i rozwiązania proste w obsłudze. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zamontować przydomowe oczyszczalnie ścieków na wymagających podłożach i przestrzeniach.

Separatory węglowodorów

Firma Bamar Tech proponuje swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch opcjach, z osadnikami lub bez. Wykonujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są niezbędne do ich prawidłowego działania. Wszystko to w dogodnych terminach i atrakcyjnych cenach.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Poznania

Przepompownie

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są uzupełniane innego typu instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Proponujemy specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań, dostosowanych do ukształtowania podłoża czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w podzespoły pozwalające na ich bezobsługowe funkcjonowanie.

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę (ogrodowe, domowe) dostosowane do gromadzenia i użycia wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci mogą obejrzeć zbiorniki na wodę deszczową o wielu gabarytach i pojemnościach. Wśród nich znajdują się modele dekoracyjne.

Zbiorniki betonowe

Inną kategorią produktów Bamar Tech są zbiorniki na szambo, polietylenowe, betonowe, poliestrowe. Wśród nich klienci znajdą standardowe rozwiązania, z których mogą skorzystać właściciele prywatnych posesji, jak i zbiorniki o pojemności kilkudziesięciu tysięcy litrów przeznaczone do użytku przy zakładach produkcyjnych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb