Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Czarnków

Serwis oczyszczalni ścieków

Od wielu lat projektujemy biologiczne, drenażowe, osiedlowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Możemy zaoferować także ich zamontowanie, serwis oraz modernizujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażowych na biologiczne. Możemy klientom Bamar Tech zaproponować już przygotowane i sprawdzone rozwiązania wykonane przez docenianych wśród konsumentów polskich oraz zagranicznych producentów. Przygotowywane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków mają zastosowanie przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych m.in. pensjonatach, hotelach, oraz obiektach przemysłowych. Wykorzystując w naszej pracy bogate doświadczenie i fachową wiedzę, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Podejmujemy się budowy oczyszczalni na podmokłych podłożach.

Separatory węglowodorów

Możemy również zaoferować naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego typu urządzenia znajdują zastosowanie m.in. w punktach usługowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych. Oferujemy separatory w niskich cenach, również w opcji z montażem. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Czarnkowa

Przepompownie ścieków

Instalacje wodno-ściekowe od Bamar Tech uzupełniają przepompownie ścieków. Klienci naszej firmy mogą skorzystać z pomocy doradców przy wyborze najlepszych rozwiązań. Warto dodać, że przepompownie do ścieków oznaczone marką Bamar Tech mogą działać bezobsługowo.

Domowe zbiorniki na deszczówkę

W asortymencie Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową o przeróżnych pojemnościach i zastosowaniach. Mamy w ofercie zarówno domowe, ogrodowe, jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa doskonale kwalifikuje się do podlewania roślin. Dzięki tym produktom jej magazynowanie będzie prostsze.br/>

Zbiorniki betonowe

Nie zapominamy także o osobach interesujących się tańszymi rozwiązaniami. Dystrybuujemy zbiorniki na szambo o rozmaitych pojemnościach: betonowe, polietylenowe, poliestrowe. Zakupione zbiorniki przywozimy na miejsce inwestycji własnym samochodem. Zapewniamy ich szczelność oraz bezproblemową eksploatację przez dziesięciolecia.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb