Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Rogoźno

Serwis oczyszczalni ścieków

Możemy także zaproponować naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego rodzaju urządzenia mają zastosowanie m.in. w punktach usługowych, zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych. Gwarantujemy separatory w konkurencyjnych cenach, również w opcji z montażem.

Osadniki

Przedsiębiorstwo może zaproponować swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wersji z osadnikami lub bez. Oferujemy je w opcji z montażem i w konkurencyjnych cenach. Tego typu urządzenia są stosowane w miejscach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie do ścieków

Jeśli interesują Was przepompownie do ścieków również powinniście poznać asortyment firmy Bamar Tech. Mamy na stanie zarówno tanie, proste przepompownie ścieków, jak i innowacyjne, automatyczne urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one przeznaczenie w tych miejscach, gdzie ścieki, wody opadowe i podobne media trzeba odprowadzić na znaczną odległość.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Rogoźna

Zbiorniki na wodę deszczową

W ofercie Bamar Tech znajdują się również różne pod względem wyglądu i pojemności zbiorniki na wodę deszczową. Możemy zaproponować zbiorniki na deszczówkę domowe oraz ogrodowe. Wiele z propozycji cechuje się ładnym i ciekawym designem.

Zbiorniki betonowe

Kolejną kategorię produktów Bamar Tech stanowią poliestrowe, betonowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są te o typowych wymiarach proponowane właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności nawet 30 000 litrów do użytku przy różnego typu zakładach produkcyjnych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb