Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Luboń

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Wykonanie projektu, montaż, serwis oraz modernizacja instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to najważniejszy zakres działalności firmy Bamar Tech. Gwarantujemy kompleksowy pakiet usług, z których korzystają właściciele prywatnych posesji, a także wspólnoty mieszkaniowe, budynki wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych obiektów niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Oferowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to nowoczesne systemy o rozbudowanej elektronice. Możemy także zaoferować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków wsparte na intuicyjnych rozwiązaniach. Realizujemy nasze projekty także na wilgotnych i trudno dostępnych miejscach.

Separatory węglowodorów

Możemy również zaproponować naszym klientom separatory tłuszczu, węglowodorów i osadniki, których produkcją się zajmujemy. Tego rodzaju urządzenia mają zastosowanie m.in. w punktach usługowych, zakładach przemysłowych, warsztatach mechanicznych. Oferujemy separatory w niskich cenach, również w opcji z montażem. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Lubonia

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są innowacyjne przepompownie do ścieków. Nasi pracownicy gwarantują profesjonalne doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą dopasowane do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech wyposażono we wszelkie potrzebne części zapewniające ich bezobsługową pracę.

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Polecamy także zbiorniki na wodę deszczową (domowe i ogrodowe) dostosowane do zbierania wody opadowej. Katalog naszej firmy przedstawia różne zbiorniki na deszczówkę pod względem pojemności, wymiarów i materiałów, z jakich są wytworzone.

Zbiorniki na szambo

Oddzielną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich dostępne są modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o typowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich wielkogabarytowe odpowiedniki o pojemności nawet 30 tys. litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb