Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Buk

Serwis oczyszczalni ścieków

Główną specjalizacją firmy Bamar Tech są przydomowe oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne, osiedlowe). Gwarantujemy ich kompleksową realizację, tzn. projekt instalacji, montowanie, serwisowanie oraz przebudowę. Nasze rozwiązania znajdą zastosowanie przy: prywatnych domach, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych, zajazdach oraz innych obiektach niepodłączonych do sieci kanalizacyjnej. To zarówno innowacyjne, wspomagane elektroniką rozbudowane urządzenia, jak i nieskomplikowane oczyszczalnie ekologiczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy montaż przydomowych oczyszczalni ścieków także na gruntach trudno przepuszczalnych oraz namokłych. Gwarantujemy profesjonalne realizacje oraz atrakcyjne terminy.

Separatory węglowodorów

Funkcjonowanie przedsiębiorstwa sprowadza się również do produkcji separatorów i osadników, które mają zastosowanie w obiektach gastronomicznych np. restauracjach i punktach usługowych. Nasza firma oferuje separatory tłuszczu i separatory węglowodorów w atrakcyjnych cenach.

Przepompownie ścieków

Przepompownie do ścieków polecane są dla tego rodzaju miejsc, gdzie potrzebne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, np. z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Nowoczesne instalacje wyposażone są w całkowicie samoczynny system sterowania. Przepompownie ścieków zrealizowane przez Bamar Tech odznaczają się sprawnością i atrakcyjną ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Buku

Zbiorniki na wodę deszczową

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę (ogrodowe, domowe) dostosowane do gromadzenia i zastosowania wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową o zróżnicowanych rozmiarach i pojemnościach. Wśród nich znajdują się modele dekoracyjne.

Zbiorniki poliestrowe

Kolejną kategorię produktów Bamar Tech stanowią poliestrowe, betonowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są te o typowych pojemnościach polecane właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności nawet 30 000 litrów do zastosowań przy różnego typu zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb