Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Mosina

Serwis oczyszczalni ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się kompleksową realizacją tego typu instalacji. Naszą ofertę kierujemy do posiadaczy posesji jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych. Oferujemy przydomowe oczyszczalne ścieków osiedlowe, drenażowe, biologiczne. Prezentujemy systemy innowacyjne, wyposażone w intuicyjne systemy elektroniczne dla bardziej zaawansowanych instalacji oraz o wiele tańsze rozwiązania standardowe. Każde z nich gwarantuje, że odprowadzone do gruntu ścieki będą pozbawione nieczystości. Przydomowe oczyszczalnie ścieków możemy zamontować również na terenach podmokłych i trudno przepuszczalnych.

Separatory tłuszczu

Działalność firmy obejmuje produkcję innowacyjnych separatorów i osadników wykorzystywanych w przedsiębiorstwach przemysłowych oraz punktach usługowych. Zaawansowane technologicznie separatory węglowodorów Bamar Tech, separatory tłuszczu oraz osadniki oferujemy w atrakcyjnych cenach wraz z montażem.

Przepompownie

Przepompownie do ścieków rekomendowane są dla takich miejsc, gdzie konieczne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, np. z uwagi na niekorzystne ukształtowanie terenu. Innowacyjne instalacje wyposażone są w pełni samoczynny system sterowania. Przepompownie ścieków zrealizowane przez Bamar Tech cechują się niezawodnością i rozsądną ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie   Mosiny

Zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do zbierania wody deszczowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające różną pojemność oraz szeroki wybór w zakresie wzornictwa zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki betonowe

Inną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich dostępne są modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o typowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich większe odpowiedniki o pojemności nawet 30 tys. litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb