Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Brzeg Dolny

Serwis oczyszczalni ścieków

Główną specjalizacją firmy Bamar Tech są przydomowe oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne, osiedlowe). Gwarantujemy ich kompleksową realizację, tzn. projektowanie, montowanie, serwis oraz modernizację. Nasze rozwiązania mają zastosowanie przy: prywatnych posesjach, osiedlach mieszkaniowych, ośrodkach wypoczynkowych, zajazdach oraz innych nieruchomościach niepodłączonych do sieci kanalizacyjnej. To zarówno nowoczesne, wspomagane elektroniką zaawansowane urządzenia, jak i nieskomplikowane oczyszczalnie ekologiczne. Dzięki dużemu doświadczeniu realizujemy montaż przydomowych oczyszczalni ścieków także na podłożach trudno przepuszczalnych oraz mokrych. Obiecujemy profesjonalne realizacje oraz krótkie terminy.

Separatory węglowodorów

Działalność firmy sprowadza się także do wytwarzania separatorów i osadników, które mają zastosowanie w obiektach gastronomicznych np. restauracjach i punktach usługowych. Nasza firma oferuje separatory tłuszczu i separatory węglowodorów w niskich cenach.

Przepompownie do ścieków

Przepompownie do ścieków polecane są dla tego typu miejsc, gdzie konieczne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, chociażby z uwagi na nieprawidłowe ukształtowanie terenu. Nowoczesne instalacje posiadają w całkowicie samoczynny system sterowania. Przepompownie ścieków wykonane przez Bamar Tech cechują się niezawodnością i konkurencyjną ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Brzegu Dolnego

Zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową o różnych parametrach, pojemnościach i w rozbudowanej gamie wzorniczej.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o typowych gabarytach polecane właścicielom prywatnych posesji oraz ogromne zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do zastosowań przemysłowych. Chętnie pomożemy wybrać dobry zbiornik dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb