Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Nowy Tomyśl

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Zwieńczeniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków (osiedlowe, biologiczne, drenażowe). Realizujemy projekty instalacji, ale również proponujemy ich montaż, serwis i przebudowywanie. Rozwiązania Bamar Tech sprawdzają się przy posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, budynkach wypoczynkowo-rekreacyjnych i innego typu nieruchomościach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Bamar Tech oferuje swym klientom nowoczesne pod względem elektroniki oczyszczalnie ścieków, jak i rozwiązania intuicyjne w obsłudze. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zbudować przydomowe oczyszczalnie ścieków na problematycznych gruntach i terenach.

Separatory węglowodorów

Nasza firma może również zaoferować klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Tego rodzaju urządzenia proponujemy w wariancie z osadnikami i bez. Realizujemy ich montaż w lokalizacjach, gdzie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oczyszczalni. Możemy obiecać krótkie terminy realizacji zleceń oraz niskie ceny.

Przepompownie

Instalacje wodno-ściekowe od Bamar Tech uzupełniają przepompownie ścieków. Klienci naszej firmy mają możliwość skorzystania z pomocy doradców przy wyborze optymalnych rozwiązań. Należy dodać, że przepompownie do ścieków oznaczone naszą marką mogą działać bezobsługowo.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Nowego Tomyśla

Zbiorniki na wodę deszczową

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich przeznaczeniem jest zbieranie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci znajdą zbiorniki na wodę deszczową w zróżnicowanych wariantach.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię produktów Bamar Tech stanowią poliestrowe, betonowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są te o standardowych wymiarach polecane właścicielom domów jednorodzinnych, jak i zbiorniki o pojemności nawet 30 000 litrów do montażu przy różnego typu zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb