Montaż oczyszczalni ścieków w woj. dolnośląskim

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Firma Bamar Tech od kilkunastu lat oferuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług świadczonych przez firmę można wymienić rozrysowywanie projektów, wznoszenie systemów oczyszczania, a także montaż i serwisowanie. Również przebudowujemy niedziałające drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Możemy zaoferować także gotowe rozwiązania od rodzimych i zagranicznych producentów. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków są przeznaczone do stosowania na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, realizujemy nawet problematyczne inwestycje.

Separatory węglowodorów

Funkcjonowanie firmy sprowadza się również do produkcji separatorów i osadników, które znajdują zastosowanie w obiektach gastronomicznych np. restauracjach i punktach usługowych. Nasza firma oferuje separatory tłuszczu i separatory węglowodorów w atrakcyjnych cenach.

Przepompownie ścieków

Asortyment kompleksowych rozwiązań wodno-ściekowych Bamar Tech uzupełniają przepompownie do ścieków. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru dobrych technologii w zależności m.in. od ukształtowania terenu oraz odległości od oczyszczalni ścieków lub sieci kanalizacyjnej. Nasze przepompownie ścieków wyposażone są we wszystkie niezbędne podzespoły gwarantujące ich bezobsługowe działanie.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Dolnośląskim

Zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na wodę deszczową. Oferujemy modele ogrodowe oraz domowe o zróżnicowanym wyglądzie i pojemności. Zbiorniki na deszczówkę Bamar Tech zostają wytworzone z najwyższej jakości materiałów. Wśród nich znajdują się takie, które do złudzenia imitują drewno lub kamień.

Zbiorniki betonowe

Oddzielną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o standardowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich większe odpowiedniki o pojemności nawet 30 tys. litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb