Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Wrocław

Serwis oczyszczalni ścieków

Od kilkunastu lat projektujemy biologiczne, drenażowe, osiedlowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Możemy zaoferować także ich zamontowanie, serwisowanie oraz modernizujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażowych na biologiczne. Możemy naszym klientom zaproponować już gotowe i sprawdzone rozwiązania wykonane przez uznanych wśród konsumentów polskich oraz zagranicznych producentów. Przygotowywane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków znajdują zastosowanie przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych m.in. pensjonatach, hotelach, oraz zakładach przemysłowych. Wykorzystując w naszych działaniach wieloletnie doświadczenie i ekspercką wiedzę, możemy sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Podejmujemy się budowy oczyszczalni na podmokłych podłożach.

Separatory tłuszczu

Bamar Tech to firma, która podchodzi wszechstronnie do kwestii odprowadzania nieczystości. Właśnie z tego powodu w ofercie znajdziemy także separatory węglowodorów, separatory tłuszczu i osadniki. Tego rodzaju rozwiązania są konieczne dla podmiotów gastronomicznych lub zakładów produkcji przemysłowej. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz montaż dla każdego rodzaju podmiotu.

Przepompownie ścieków

Instalacje wodno-ściekowe od Bamar Tech uzupełniają przepompownie do ścieków. Możemy zaproponować naszym klientom fachowe doradztwo przy wyborze dobrych dla nich rozwiązań, które sprawdzą się nawet na najtrudniejszych podłożach. Warto wspomnieć, że przepompownie ścieków od Bamar Tech wyposażono w rozwiązania przekładające się na ich bezobsługowe działanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Wrocławia

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Wśród oferty Bamar Tech dostępne są zbiorniki na deszczówkę, ogrodowe i domowe. Ich zadaniem jest gromadzenie wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci obejrzą zbiorniki na wodę deszczową w zróżnicowanych opcjach.

Zbiorniki na szambo

Inną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są typowe modele dopasowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli domów jednorodzinnych, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. przedsiębiorstw przemysłowych. Ostatnie z wymienionych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb