Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Środa Wielkopolska

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Bamar Tech to firma zajmująca się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Oferuje kontrahentom przydomowe oczyszczalnie ścieków (biologiczne, drenażowe i osiedlowe), jakie cechują się najwyższą jakością wykonania i bezawaryjnością. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji. Przygotowujemy projekt, pomagamy w doborze odpowiedniego produktu z aktualnych propozycji polskich i europejskich producentów, realizujemy montaż oraz niezbędny serwis. Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków wybierają klienci indywidualni, właściciele pensjonatów, hoteli, ośrodków wypoczynkowych oraz deweloperzy planujący budowę osiedli mieszkaniowych na terenach niepodłączonych do sieci kanalizacyjnej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zamontować przydomowe oczyszczalnie również tam, gdzie podłoże jest trudno przepuszczalne.

Separatory węglowodorów

Działalność firmy obejmuje produkcję nowoczesnych separatorów i osadników stosowanych w zakładach przemysłowych oraz miejscach usługowych. Zaawansowane technologicznie separatory węglowodorów Bamar Tech, separatory tłuszczu oraz osadniki oferujemy w atrakcyjnych cenach razem z montażem.

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla instalacji wodno-ściekowych od Bamar Tech są przepompownie do ścieków. Nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami. Przepompownie ścieków od Bamar Tech mogą pracować w trybie bezobsługowym.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Środy Wielkopolskiej

Zbiorniki na wodę deszczową

W ofercie Bamar Tech znalazły się również zróżnicowane pod względem wyglądu i pojemności zbiorniki na wodę deszczową. Możemy zaoferować zbiorniki na deszczówkę domowe oraz ogrodowe. Wiele z propozycji cechuje się ładnym i przyciągającym wzrok designem.

Zbiorniki na szambo

Oddzielną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o typowych wymiarach proponowane właścicielom prywatnych posesji oraz duże zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do zastosowań przemysłowych. Chętnie pomożemy wybrać dobry zbiornik pasujący do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb