Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Słupca

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się kompleksową realizacją tego rodzaju instalacji. Swoje usługi kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych. Oferujemy przydomowe oczyszczalne ścieków drenażowe, biologiczne, osiedlowe. Prezentujemy urządzenia nowoczesne, wyposażone w intuicyjne systemy samosterujące dla większych instalacji oraz dużo tańsze rozwiązania standardowe. Każde z nich gwarantuje, że odprowadzone do gruntu ścieki będą pozbawione zanieczyszczeń. Przydomowe oczyszczalnie ścieków możemy zamontować także na terenach podmokłych i trudno przepuszczalnych.

Separatory węglowodorów

Przedsiębiorstwo Bamar Tech proponuje swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch wariantach, z osadnikami lub bez. Realizujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są wymagane do ich prawidłowego funkcjonowania. Wszystko to w dogodnych terminach i konkurencyjnych cenach.

Przepompownie do ścieków

Instalacje wodno-ściekowe od Bamar Tech uzupełniają przepompownie ścieków. Klienci naszej firmy mają możliwość skorzystania z pomocy doradców przy zakupie optymalnych rozwiązań. Należy wspomnieć, że przepompownie do ścieków sygnowane naszą marką mogą pracować bezobsługowo.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Słupca

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

W ofercie Bamar Tech zainteresowani odnajdą zbiorniki na wodę deszczową o przeróżnych pojemnościach i zastosowaniach. Posiadamy zarówno dekoracyjne, domowe jak i ogrodowe zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa doskonale nadaje się do podlewania roślin. Dzięki tym artykułom jej gromadzenie będzie łatwiejsze.

Zbiorniki polietylenowe

Asortyment Bamar Tech obejmuje również zbiorniki na szambo. Również w tej kategorii prezentujemy klientom bogaty wybór. Przedstawiamy zbiorniki polietylenowe, poliestrowe oraz betonowe o pojemności nawet 30 000 l. Wielkogabarytowe zbiorniki dostarczamy do klienta własnym konwojem oraz montujemy.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb