Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Piła

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Specjalizacją firmy Bamar Tech jest montaż i serwis przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się całościową realizacją tego rodzaju instalacji. Nasze usługi kierujemy do właścicieli posesji jednorodzinnych, zarządców wspólnot mieszkaniowych, ośrodków wypoczynkowych. Prezentujemy przydomowe oczyszczalne ścieków osiedlowe, drenażowe, biologiczne. Prezentujemy systemy nowoczesne, wyposażone w intuicyjne systemy bezobsługowe dla większych instalacji oraz sporo tańsze rozwiązania standardowe. Każde z nich gwarantuje, że odprowadzone do ziemi ścieki będą pozbawione zanieczyszczeń. Przydomowe oczyszczalnie ścieków montujemy również na terenach trudno przepuszczalnych i podmokłych.

Separatory węglowodorów

Szeroka oferta Bamar Tech zawiera również separatory zanieczyszczeń, które nie mogą być wprowadzone do kanalizacji ściekowej. W asortymencie mamy separatory węglowodorów (olejów, smarów, ścieków przemysłowych), tłuszczu (rekomendowane dla obiektów gastronomicznych) oraz osadniki (do odseparowania zanieczyszczeń stałych i zawiesin mineralnych).

Przepompownie ścieków

Przepompownie do ścieków polecane są dla tego typu miejsc, gdzie niezbędne jest podniesienie ścieków na wyższy poziom, chociażby z uwagi na niekorzystne ukształtowanie terenu. Innowacyjne instalacje wyposażone są w stuprocentowo automatyczny system sterowania. Przepompownie ścieków wykonane przez Bamar Tech cechują się niezawodnością i konkurencyjną ceną.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Piły

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Polecamy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do zbierania wody deszczowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające zróżnicowaną pojemność oraz duży wybór w zakresie wzorów zbiorników dekoracyjnych.

Zbiorniki betonowe

Następną kategorią z asortymentu firmy są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty przystosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb