Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Pleszew

Serwis oczyszczalni ścieków

Specjalizacją przedsiębiorstwa Bamar Tech są kompleksowe działania, których zakończeniem są przydomowe oczyszczalnie ścieków (osiedlowe, biologiczne, drenażowe). Wykonujemy projekty oczyszczalni, ale również oferujemy ich montaż, serwis oraz modernizację. Rozwiązania Bamar Tech sprawdzają się przy posesjach prywatnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowo-rekreacyjnych oraz innego rodzaju nieruchomościach, które nie są podłączone do sieci kanalizacyjnej. Bamar Tech oferuje swym klientom nowoczesne pod względem elektroniki oczyszczalnie ścieków, jak i rozwiązania proste w obsłudze. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zbudować przydomowe oczyszczalnie ścieków na problematycznych działkach i przestrzeniach.

Separatory tłuszczu

Przedsiębiorstwo Bamar Tech oferuje swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch wariantach, z osadnikami lub bez. Realizujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są niezbędne do ich prawidłowego działania. Wszystko to w dogodnych terminach i konkurencyjnych cenach.

Przepompownie do ścieków

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są nowoczesne przepompownie do ścieków. Nasi pracownicy zapewniają specjalistyczne doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą pasowały do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech zostały wyposażone we wszystkie konieczne części zapewniające ich bezobsługową pracę.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Pleszewa

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy zbiorniki na wodę deszczową: domowe, ogrodowe oraz dekoracyjne do zbierania wody deszczowej. W katalogu produktów Bamar Tech znajdziesz zbiorniki na deszczówkę mające różną pojemność oraz bogaty wybór w zakresie wzornictwa zbiorników dekoracyjnych

Zbiorniki na szambo

Nie zapominamy także o osobach zainteresowanych standardowymi rozwiązaniami. Mamy w ofercie zbiorniki na szambo o różnych pojemnościach: betonowe, polietylenowe, poliestrowe. Wybrane zbiorniki dostarczamy na miejsce inwestycji naszym samochodem. Gwarantujemy ich szczelność oraz bezproblemową eksploatację przez wiele lat.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb