Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Wschowa

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Od wielu lat projektujemy biologiczne, drenażowe, osiedlowe i przydomowe oczyszczalnie ścieków. Możemy zaoferować także ich montowanie, serwisowanie oraz modernizujemy przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażowych na biologiczne. Możemy naszym klientom zaoferować już przygotowane i sprawdzone rozwiązania wykonane przez docenianych wśród konsumentów krajowych oraz zagranicznych producentów. Przygotowywane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków mają zastosowanie przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, obiektach wypoczynkowych m.in. pensjonatach, hotelach, oraz obiektach przemysłowych. Wykorzystując w naszych działaniach bogate doświadczenie i fachową wiedzę, możemy sprostać najbardziej wymagającym zadaniom. Podejmujemy się wykonania oczyszczalni na podmokłych gruntach.

Separatory węglowodorów

Działalność firmy obejmuje produkcję innowacyjnych separatorów i osadników wykorzystywanych w zakładach przemysłowych oraz miejscach usługowych. Zaawansowane technologicznie separatory węglowodorów Bamar Tech, separatory tłuszczu oraz osadniki oferujemy w niskich cenach razem z montażem.

Przepompownie ścieków

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są uzupełniane dodatkowymi instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Możemy zaoferować specjalistyczne doradztwo przy wyborze najlepszych rozwiązań, dostosowanych do ukształtowania terenu czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w podzespoły pozwalające na ich bezobsługowe działanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Wschowy

Ogrodowe zbiorniki na wodę deszczową

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci mogą znaleźć zbiorniki na wodę deszczową o różnych parametrach, pojemnościach i w szerokiej ofercie wzorniczej.

Zbiorniki polietylenowe

Oferta Bamar Tech obejmuje również zbiorniki na szambo. Także w tej kategorii prezentujemy klientom bogaty wybór. Przedstawiamy zbiorniki betonowe, polietylenowe, poliestrowe o pojemności nawet 30 000 l. Wielkogabarytowe zbiorniki przywozimy do klienta naszym sumptem oraz przeprowadzamy montaż.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb