Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Rzepin

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Domeną, w jakiej specjalizuje się firma Bamar Tech, są różnego rodzaju technologie dla środowiska, a w głównej mierze przydomowe oczyszczalnie ścieków. Prezentujemy ich zróżnicowane rodzaje (biologiczne, drenażowe, osiedlowe). Pośród naszych usług zainteresowani odnajdą projekt instalacji, montaż, serwis oraz adaptację istniejących rozwiązań. Kierujemy je nie tylko do właścicieli prywatnych posesji, ale również pensjonatów, hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz zarządców osiedli mieszkaniowych. Przydomowe oczyszczalnie ścieków wykonujemy tanio i rzetelnie. W zależności od potrzeb oraz budżetu możemy zaoferować instalacje proste oraz bardzo zaawansowane technologicznie. Przydomowe oczyszczalnie realizujemy także na tzw. trudno przepuszczalnych gruntach.

Separatory węglowodorów

Kompleksowa oferta Bamar Tech obejmuje również separatory zanieczyszczeń, które nie mogą być wpuszczone do kanalizacji ściekowej. W asortymencie posiadamy separatory węglowodorów (ścieków przemysłowych, olejów, smarów), tłuszczu (rekomendowane dla obiektów gastronomicznych) oraz osadniki (do odseparowania zanieczyszczeń stałych i zawiesin mineralnych).

Przepompownie ścieków

Instalacje wodno-ściekowe od Bamar Tech uzupełniają przepompownie do ścieków. Możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne doradztwo przy wyborze optymalnych dla nich rozwiązań, które sprawdzą się nawet na problematycznych terenach. Warto wspomnieć, że przepompownie ścieków od Bamar Tech wyposażono w rozwiązania przekładające się na ich bezobsługowe funkcjonowanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Rzepina

Zbiorniki na wodę deszczową

Proponujemy również zbiorniki na wodę deszczową (domowe i ogrodowe) dostosowane do gromadzenia wody opadowej. Katalog naszej firmy prezentuje zróżnicowane zbiorniki na deszczówkę pod względem pojemności, wymiarów i materiałów, z jakich są wytworzone.

Zbiorniki betonowe

Kolejną kategorią z asortymentu przedsiębiorstwa są zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się zbiorniki poliestrowe, betonowe, polietylenowe. Są to produkty przystosowane do użytku przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, jak i dużych zakładach przemysłowych.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb