Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Sulechów

Montaż oczyszczalni ścieków

Od kilkunastu lat specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług i projektujemy m.in. przydomowe oczyszczalnie ścieków (drenażowe, osiedlowe, biologiczne). W zakresie oferty naszego przedsiębiorstwa wlicza się także ich montowanie, serwis oraz modernizowanie. Ostatnia ze wspomnianych usług odnosi się do modernizacji oczyszczalni drenażowych na biologiczne. W Bamar Tech proponujemy także już przygotowane przydomowe oczyszczalnie ścieków od krajowych i zagranicznych producentów. Są one przeznaczone do użytku przy prywatnych posesjach, domach jednorodzinnych, a także wielkopowierzchniowych obiektach, m.in. zakładach przemysłowych. W zależności od miejsca, w którym ma zostać zamontowana oczyszczalnia, wykorzystuje się odpowiednie rozwiązania. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zrealizować najtrudniejsze zadania.

Separatory węglowodorów

Przedsiębiorstwo Bamar Tech może zaoferować swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch wariantach, z osadnikami lub bez. Realizujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są niezbędne do ich prawidłowego funkcjonowania. Wszystko to w dogodnych terminach i konkurencyjnych cenach.

Przepompownie ścieków

Uzupełnieniem dla asortymentu wodno-ściekowego od Bamar Tech są innowacyjne przepompownie do ścieków. Pracownicy firmy gwarantują fachowe doradztwo odnośnie wyboru najlepszych rozwiązań, które będą pasowały do oczekiwań klientów. Przepompownie ścieków od Bamar Tech zostały wyposażone we wszystkie potrzebne części zapewniające ich bezobsługową pracę. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Sulechowa

Domowe zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe). W ofercie Bamar Tech klienci mogą znaleźć zbiorniki na wodę deszczową o zróżnicowanych parametrach, pojemnościach i w szerokiej ofercie wzorniczej.

Zbiorniki betonowe

Bogatą ofertę Bamar Tech uzupełniają obszerne zbiorniki do magazynowania nieczystości, szamba betonowe, poliestrowe, polietylenowe do użytku przemysłowego (nawet do 30 000 litrów) i przy prywatnych budynkach. Zapewniamy ich transport oraz fachowy montaż. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszej firmy.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb