Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Pniewy

Biologiczne oczyszczalnie ścieków

Od wielu lat specjalizujemy się w wykonywaniu kompleksowych usług i projektujemy m.in. przydomowe oczyszczalnie ścieków (drenażowe, osiedlowe, biologiczne). W zakres oferty naszej firmy wlicza się także ich montowanie, serwis oraz przebudowywanie. Ostatnia ze wspomnianych usług odnosi się do modernizacji oczyszczalni drenażowych na biologiczne. W Bamar Tech proponujemy również gotowe przydomowe oczyszczalnie ścieków od krajowych i zagranicznych producentów. Są one przeznaczone do użytku przy prywatnych posesjach, domach jednorodzinnych, a także wielkopowierzchniowych obiektach, m.in. zakładach przemysłowych. W zależności od miejsca, w którym ma zostać zainstalowana oczyszczalnia, stosowane są odpowiednio dopasowane rozwiązania. Opierając się na długoletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykonać wymagające zadania.

Separatory węglowodorów

Działalność firmy obejmuje produkcję nowoczesnych separatorów i osadników stosowanych w zakładach przemysłowych oraz punktach usługowych. Zaawansowane technologicznie separatory węglowodorów Bamar Tech, separatory tłuszczu oraz osadniki oferujemy w niskich cenach wraz z montażem.

Przepompownie ścieków

Przepompownie ścieków pozwalają odprowadzić nieczystości z miejsc, gdzie z różnych powodów jest to utrudnione. Przepompownie do ścieków Bamar Tech cechuje najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym działają one bezobsługowo. Dysponujemy długoletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. Z chęcią pomożemy dokonać optymalnego wyboru. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Pniew

Zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na wodę deszczową. Mamy do zaoferowania modele ogrodowe oraz domowe o zróżnicowanym designie i pojemności. Zbiorniki na deszczówkę Bamar Tech powstają z najwyższej jakości materiałów. Wśród nich znajdują się takie, które do złudzenia imitują drewno lub kamień.

Zbiorniki polietylenowe

Oddzielną kategorię w asortymencie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo. Wśród nich znajdują się modele betonowe, poliestrowe, polietylenowe. Oferujemy zbiorniki na szambo o standardowych rozmiarach i pojemnościach, jak i ich większe odpowiedniki o pojemności nawet 30 tys. litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb