Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Żagań

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Domeną, w jakiej specjalizuje się firma Bamar Tech, są szeroko rozumiane technologie dla środowiska, a głównie przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oferujemy ich zróżnicowane rodzaje (biologiczne, drenażowe, osiedlowe). Pośród oferowanych usług klienci znajdą projekt instalacji, montaż, serwis oraz przebudowę istniejących rozwiązań. Kierujemy je nie tylko do właścicieli prywatnych posesji, ale również hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych oraz zarządców osiedli. Przydomowe oczyszczalnie ścieków realizujemy tanio i solidnie. W zależności od potrzeb oraz budżetu możemy zaoferować instalacje proste oraz bardzo zaawansowane technologicznie. Przydomowe oczyszczalnie instalujemy również na tzw. trudno przepuszczalnych gruntach.

Separatory węglowodorów

Nasze przedsiębiorstwo może także zaproponować klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Tego typu urządzenia proponujemy w opcji z osadnikami i bez. Przeprowadzamy ich montaż w punktach, gdzie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oczyszczalni. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Przepompownie do ścieków

Jeśli interesują Was przepompownie do ścieków także powinniście poznać ofertę firmy Bamar Tech. Mamy na stanie zarówno tanie, standardowe przepompownie ścieków, jak i nowoczesne, bezobsługowe urządzenia zbiornikowo-tłoczne. Znajdują one przeznaczenie tam, gdzie ścieki, wody opadowe i inne media należy odprowadzić na znaczną odległość.


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Żagania

Zbiorniki na deszczówkę

W asortymencie Bamar Tech klienci odnajdą zbiorniki na wodę deszczową o przeróżnych pojemnościach i zastosowaniach. Mamy w ofercie zarówno ogrodowe, domowe jak i dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę. Woda deszczowa najlepiej nadaje się do podlewania zieleni. Dzięki tym artykułom jej gromadzenie będzie ułatwione.

Zbiorniki poliestrowe

Oddzielną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o standardowych wymiarach polecane właścicielom prywatnych posesji oraz ogromne zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do zastosowań przemysłowych. Chętnie pomożemy znaleźć optymalny zbiornik dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb