Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Śmigiel

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przedsiębiorstwo Bamar Tech od kilkunastu lat proponuje swym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków, drenażowe, biologiczne oraz osiedlowe. W ramach kompleksowych usług realizowanych przez firmę można wymienić rozrysowywanie projektów, tworzenie systemów oczyszczania, a także montowanie i serwisowanie. Również modernizujemy niedziałające drenażowe przydomowe oczyszczalnie ścieków na biologiczne. Możemy zaoferować również gotowe rozwiązania od krajowych i zagranicznych producentów. Proponowane przez nas oczyszczalnie ścieków są dostosowane do użytkowania na prywatnych posesjach, przy domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, osiedlach domków szeregowych, obiektach wypoczynkowych oraz przy zakładach przemysłowych. W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie, przeprowadzamy nawet najtrudniejsze inwestycje.

Separatory tłuszczu

Przedsiębiorstwo proponuje swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wariancie z osadnikami lub bez. Oferujemy je w opcji z montażem i w atrakcyjnych cenach. Tego typu urządzenia są wykorzystywane w punktach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie do ścieków

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są uzupełniane innymi instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Oferujemy specjalistyczne doradztwo przy zakupie optymalnych rozwiązań, dopasowanych do ukształtowania podłoża czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w części pozwalające na ich bezobsługowe działanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Śmigla

Zbiorniki na deszczówkę

Zachęcamy do poznania naszego asortymentu produktów do gromadzenia wody deszczowej. Polecamy dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę (domowe i ogrodowe) wyróżniające się stylowym wzornictwem. Do wyboru mamy zbiorniki na wodę deszczową od wielu producentów, o większej i mniejszej pojemności.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią betonowe, poliestrowe, polietylenowe zbiorniki na szambo. Wśród nich są typowe modele dopasowane do potrzeb i oczekiwań właścicieli prywatnych posesji, jak i wielkogabarytowe zbiorniki dla m.in. przedsiębiorstw przemysłowych. Ostatnie ze wspomnianych mają pojemność nawet 30 000 litrów.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb