Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Sieraków

Serwis oczyszczalni ścieków

Domeną, w jakiej specjalizuje się firma Bamar Tech, są szeroko rozumiane technologie dla środowiska, a w głównej mierze przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oferujemy ich różne rodzaje (biologiczne, drenażowe, osiedlowe). Pośród oferowanych usług kontrahenci znajdą projekt instalacji, montaż, serwis oraz przebudowę istniejących rozwiązań. Kierujemy je nie tylko do właścicieli prywatnych posesji, ale również pensjonatów, hoteli i ośrodków wypoczynkowych oraz zarządców osiedli. Przydomowe oczyszczalnie ścieków realizujemy tanio i solidnie. W zależności od potrzeb i przeznaczonego funduszu możemy zaoferować instalacje proste i bardzo zaawansowane technologicznie. Przydomowe oczyszczalnie realizujemy także na tzw. trudno przepuszczalnych gruntach.

Separatory węglowodorów

Firma Bamar Tech oferuje swym klientom separatory tłuszczu i separatory węglowodorów. Te urządzenia są dostępne w dwóch opcjach, z osadnikami lub bez. Wykonujemy montaż separatorów w oczyszczalniach, w których są konieczne do ich prawidłowego funkcjonowania. Wszystko to w dogodnych terminach i atrakcyjnych cenach.

Przepompownie do ścieków

Firma Bamar Tech proponuje także separatory węglowodorów i separatory tłuszczu w opcji z osadnikami lub bez. Montaż tego typu części realizujemy w oczyszczalniach, gdzie ich użycie jest konieczne do ich odpowiedniego i niezawodnego funkcjonowania. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie   Sierakowa

Zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę (ogrodowe, domowe) dostosowane do przechowywania oraz użycia wody opadowej. W katalogu Bamar Tech klienci mogą zobaczyć zbiorniki na wodę deszczową o zróżnicowanych gabarytach i pojemnościach. Wśród nich znajdują się modele dekoracyjne.

Zbiorniki polietylenowe

Oddzielną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o standardowych gabarytach polecane właścicielom prywatnych posesji oraz ogromne zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do użytku przemysłowego. Chętnie pomożemy znaleźć najlepszy zbiornik pasujący do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb