Montaż oczyszczalni ścieków w mieście: Świebodzin

Montaż oczyszczalni ścieków

Projekt, montaż, serwis oraz zmiana instalacji, jakimi są przydomowe oczyszczalnie ścieków, to główny zakres prac firmy Bamar Tech. Gwarantujemy kompleksowy zestaw usług, z których korzystają właściciele domów, a także wspólnoty mieszkaniowe, budynki wypoczynkowo-rekreacyjne, a także zarządcy innych nieruchomości niebędących podłączonych do sieci kanalizacyjnej. Proponowane przez Bamar Tech oczyszczalnie ścieków (drenażowe, biologiczne osiedlowe) to innowacyjne instalacje o rozbudowanej elektronice. Możemy również zaoferować naszym klientom przydomowe oczyszczalnie ścieków wsparte na łatwych w obsłudze patentach. Wykonujemy nasze projekty także na mokrych i problematycznych miejscach.

Separatory węglowodorów

Firma proponuje swym klientom rozbudowane technologicznie separatory węglowodorów oraz separatory tłuszczu w wariancie z osadnikami lub bez. Oferujemy je w opcji z montażem i w niskich cenach. Tego typu urządzenia są wykorzystywane w miejscach usługowych np. lokalach gastronomicznych oraz zakładach przemysłowych.

Przepompownie do ścieków

Rozwiązania wodno-ściekowe Bamar Tech są dopełnianie innego typu instalacjami. Są to przepompownie do ścieków. Proponujemy specjalistyczne doradztwo przy zakupie optymalnych rozwiązań, dopasowanych do ukształtowania podłoża czy też odległości przepompowni od oczyszczalni ścieków. Przepompownie ścieków Bamar Tech wyposażono w części pozwalające na ich bezobsługowe funkcjonowanie. 


Montaż oczyszczalni ścieków na terenie Świebodzina

Zbiorniki na wodę deszczową

W ofercie Bamar Tech znajdują się również zróżnicowane pod względem wyglądu i pojemności zbiorniki na wodę deszczową. Możemy zaproponować zbiorniki na deszczówkę domowe oraz ogrodowe. Wiele z propozycji wyróżnia się ładnym i interesującym designem.

Zbiorniki polietylenowe

Inną kategorię w ofercie Bamar Tech stanowią zbiorniki na szambo (polietylenowe, betonowe, poliestrowe). Są to zarówno szamba o typowych gabarytach polecane właścicielom prywatnych posesji oraz duże zbiorniki o pojemności osiągającej nawet 30 000 litrów do zastosowań przemysłowych. Chętnie pomożemy wybrać dobry zbiornik pasujący do indywidualnych potrzeb.

W obrębie naszej działalności znajduje się:

  • Montaż i serwis oczyszczalni ścieków przydomowych, drenażowych oraz osiedlowych
  • Montaż i serwis separatorów węglowodorów, tłuszczów oraz osadniki
  • Montaż i serwis przepompowni do ścieków
  • Montaż i serwis zbiorników domowych i ogrodowych na deszczówkę
  • Montaż i serwis zbiorników polietylenowych, betonowych oraz poliestrowych
  • Montaż i serwis szamb